| Aditzaaaa a întrebat:

Vreau sa-mi i-au Samsung gt s-5230 Star si am vazut la mai multa lume ca pe spate pe carcasa are un fel de model, pe acela ti-l cumperi tu? Si credeti ca merita sa-mi-l i-au? Este bun?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna adytzza,

pentru un telefon care nu e smartphone este foarte bun si foarte chic. Multitudinea de carcase disponibile il fac deosebit, si pretul este nemaipomenit pentru ce stie sa faca. Aici ai toata gama de design-uri in care il poti comanda: http://goo.gl/kJuRW
Plus ca transportul e gratis si plata o poti face la livrare. Succes;)