| Stef0909 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb paorola de la mess si imi cere acolo niste intrebari care eu trebuia sa scriu raspunsurile si acum la schimbarea parolei imi cer din nou acele raspunsuri si nu mai tin minte.Este vreo modalitate sa schimb parola fara sa raspund la acele intrebari?
Funda pentru raspunsul bun si rapid.

4 răspunsuri:
| lor3nutza a răspuns:

Da. intri pe idul tau de mess si dai la messenger(apare unfdeva sus langa action...)si dai Acount info si ti se deschide o pagina la care iti mai cere o data parola actuala de la mess o bagi acolo si si dechide ca un fel de meniu.Cauti acolo ca trebuie sa scrie undeva "Change your password" dai click si iti apar trei casute goale in prima pui poarola veche si in urmatoarele duoa pui parola noua... FUNDA?

| Gogulita a răspuns:

Da-mi id-u tau de mess ca e mai greu de explicat si iti trimit video unde trebuie sa intri

| Gabriel_Matache_1975 a răspuns:

Singura metoda este sa raspunzi.