| CatalinaaM a întrebat:

Hey:*! Buna! V-as fi f recunoscatoare daca m-ati putea ajuta! Vreau sa imi schimb parola la id, dar ma pune sa raspund la acele 2 intrebari, iar eu am uitat raspunsul! Ce pot face? Pot sa schimb parola, in alt fel, si fara ele?

4 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Nu! cel putin eu nu stiusad

| RoXyRaLu a răspuns:

Nu,nu poti dar daca vrei sa ti-o schimbi deoarece cineva ti-o stie, iti poti face alt id si sa nu il bagi si pe el in lista
Funda?

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Da poti, prin mail. Intri in el si sus unde scrie hello [...] iti apare o sageata mica langa numele tau, apesi pe ea si dai la account.Ti se deschide o alta pagina si scrii parola ta de la id. (nu cea noua)
Prima oara iti apare Contact Information si apoi Sign-In and Security scrise mai mare cu mov. vezi ca sub Sign-In and Security trebuie sa-ti apara Change your password. Dai acolo si apoi trebuie sa scrii parola ta veche apoi pe cea noua si confirmarea noii parole. (iti dai tu seama). Poi dai save si gata.
PS:parola noua trebuie sa fie mai mare de 6 cifre sau litere
Daca nu intelegi mai lasa`mi un msj privat.

| greta02 a răspuns:

Pai acolo sus la messenger, apoi la my acount info apoi change your passwordwinking