| CosminCSM00 a întrebat:

Vreau sa nu mai poata nimeni sa imi descarce pozele de pe Facebook. M-am interesat si am inteles ca pot doar sa le fac vizibile doar pentru mine si nu stiu de ce le-as mai posta daca pot sa le vad doar eu, totusi am gasit cateva persoane la care puteam sa vad poza dar cand dadeam descarcare nu mergea. Funda!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate lua o poză din albumul unui utilizator.
Pa, pa.

| MoNyKa66 a răspuns:

Pai nu se poate asa ceva. Poate s-a intamplat ca fiind o eroare din pc-ul tau.Dar asta nu e posibil. Funda?