| AncaMaria97 a întrebat:

Am o mare problema! Vreau sa stiu cum pot sa fac ca sa nu poate nimeni sa-mi descarce pozele mele de pe facebook? Va rog mult cine ma poate ajuta sa-mi explice cum sa fac sa nu mai poata nimeni sa-mi descarce pozele, daca se poate bineinteles.Multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.Singura solutie este sa nu le mai postezi.

| NoChanceForUs a răspuns:

Vezi tu...așa ceva nu se poate. Faci un print screen cu poza, și tot o ai. Poți evita asta prin a nu mai arăta pozele, fă-le private.

| hideaway a răspuns:

Mda. Am și eu niște nervi pe unu că tot îmi copiază pozele mele și le bagă în albumu' lui, și după aceea le mai pune și la avatar.
În fine, singură soluție, este să restrictionezi acea persoană, (crede-mă asta am făcut eu). Intri la prieteni, dai click acolo unde scrie "Prieteni", și o să vezi "Restricționat" și apeși pe el. Așa, o să vadă decât poza de la avatarul de la facebook. Nu va mai putea să lase comm-uri la poze, sau să le mai copieze.
Baftă!

| grgdlk a răspuns:

Nu prea se poate cum a spus si nochance, si decat sa faci albumele private mai bine dezactivezi contul ca tot cam aceeasi chestie este, n ai sanse sa faci asa ceva