| alexro93 a întrebat:

Salut,vreau sa promovez o pagina pe facebook si nu-mi da voie! imi da o eroare de card.imi apare o eroare de genu:acest card a fost refuzat.incercati din nou sau contactati banca...
am contactat banca si partea lor nu este nicio problema...care ar fi problema?
a mai intampinat cineva problema asta? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

Incearca sa te deconectezi si sa intri iar.iar daca nu-ti merge incearca sa-i schimbi numele. Sper ca va merge.Bafta!big grin

| alexro93 explică (pentru mijlsach):

Sa schimb numele paginii? ai incercat tu si a functionat?

| mijlsach a răspuns (pentru alexro93):

Nu am avut aceasta problema...dar ziceam ca s-a putea sa fie una din cauze.