| Eternal a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu daca e rau sa defragmentez calculatorul in fiecare zi.P.S daca nu fac asta cam imi merge greu pc-ul sad.Si sa nu uitam de funda

2 răspunsuri:
| Sausage a răspuns:

Nu trebuie defragmentat zilnic////probail ca se misca greu din cauza ca c: e plin sau poate ai ceva virusi pe acolo, in cazul asta reinstaleaza un windows xp ca se misca jocurile bine pe el

| costycosty75 a răspuns:

Sincer nu vad rostul defragmentării zilnice, problema e în alta parte. Sigur are virus.