| Nita_Alin_2002 a întrebat:

Vreau sa stiu in cate fps o sa mearga pe high GTA V, CS GO pe asta:
http://www.cel.ro/......Sc3PTAn-l/

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Depinde de rezolutia monitorului, daca ai fullhd nu te astepta la minuni, insa o sa poti juca in 60 de fps-uri constant cu o combinatie de setari normal- high, asta la GTA 5.
In csgo cu toate pe very high in functie de mapa, 100fps +, poti ajunge si la 200 in anumite zone.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Da e exact cum zice colegul 60 de fps unele pe high si unele pe medium fiindca te limiteaza memoria video de 2 gb.