| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot transfera poze din telefonul meu (Orange Zali) in PC-ul meu FARA USB.Mi-am pierdut usb-ul si chiar nu stiu cum sa fac in asa fel cum sa transfer pozele din telefon in PC fara USB. Daca se poate niste instructiuni... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Descarca de pe google play wi fi transfer

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti transfera pozele din telefonul tau impreuna cu aplicatia Orange Cloud.
Detalii gasesti aici : http://www.orange.ro/cloud/

O zi buna,
Orange Helper

| LTAA a răspuns:

Bluetooth
Adaptor/cititor de carduri MicroSD

| Vi1rus a răspuns:

Prin bluetooth, sau daca ai modem de net in care merge flash microsd bagi flash in el si le scoti in pc Bafta.

| Sausage a răspuns:

Poti cumpara un cititor de carduri (cam 10 lei e unu) are forma de stick.bagi cardul in el si apoi in calculatorhappy

| SUMO a răspuns:

Le poti transfera prin bluetooth ia-ti sau cere de la un prieten un stik de bluetooth pentru pc si poti sa le trensferi pe urma

| Lego_Pante_1995 a răspuns:

Ai laptop? daca ai uitate daca laptopul are bluetooth.si uitate si la telefon. Daca amandoua au bluetooth conecteaza telefonul la laptop si gata.le transferi si ai terminat. Funda?