| Claudiu2011 a întrebat:

vreau sa va intreb cum pot overcloak laptopul meu tooshiba c660-17v.am intrat in bios dar acolo unde scrie de procesoare dar nu pot da pe ele sa le maresc puterea apare cu gri si sare peste cand dau in jos spre modoficarea procesorului...nu am cum da pe el.se poate face printrun program sau prin bios dar altfel nu cum stiu eu? va rog spuneti-mi care stie

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu e facut pentru overclock laptop, nu ai racire suficienta, gandeste-te ca-s toate componentele inghesuite intr-o cutiuta. Pe viitor nu lua laptop pentur jocuri, nu fac nici fata si se si supra-solicita.
Bafta