| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb de ce atunci cand vorbesc foarte tare mi se da automat microfonul mai incet?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca il zapacesti ragi ca măgaru

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, si nu ai specificat dispozitivul sau platforma. Adica anumite aplicatii pot sa aiba implementata aceasta functie, pentru eventualele erori sau cu scop de protectie. Dar in general nu.

| SacuiuRobert926 explică (pentru DoarBogdan):

La laptop am refer, am uitat sa spun.

| DoarBogdan a răspuns (pentru SacuiuRobert926):

Atunci nu cred, doar daca este unul "dotat" cu astfel de drivere, dar in general, din ce stiu... nu am auzit de laptopuri cu aceasta functie.

| SacuiuRobert926 explică (pentru DoarBogdan):

La laptop la windows 10

| Balalau95 a răspuns:

Undeva ai o setare activa care spune ceva de gen "sound normalization", "normalize sound", etc.