| LucianP a întrebat:

Salut.vreau si eu parerile voastre.care antivirus este cel mai bun? si de ce.lasati si link de download cu licenta desigur. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Nu exista antivirus bun, toate is de tot rahatu'.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai bun antivirus nu e in calculator, ci intre scaun si monitor. Eu am renuntat de citeva luni la orice forma de protectie activa, mai scanez doar din cind in cind cu antivirusi gen ClamWin si nu am nici o problema. Avast free e foarte bun, cu mult peste altele disponibile ca produse contra cost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bun e pc internet tools, l am testat, dar iti trebuie un pc foarte bun, adica am avut cativa virusi pe care kaspersky nu i a putut sterge, iar asta i a sters

| LeMike a răspuns:

Daca vrei un antivirus bun nu il poti descarca trebuie sa il cumperi cu cd cu tot daca vrei sa iti cumperi incearca bitdefender 2012 sau nod 32 is cele mai bune!

| LucianP explică:

Inca ceva, ce parere aveti despre COMODO firewall?

| oK3 a răspuns:

Pffff am vorbit cu un specialist mi-a zi ca cu orice antivirus ti se baga 2 virusi automat in plus nici un antivirus nu poate rezista la trojan (troian) mai bine niciunul ca mine si nu am probleme deloc

| mihayy124 a răspuns:

Eset nod32 antivirus. E cel mai bun. Noua versiune Eset Smart Security ti-o recomand.
http://www.eset.com/download/thank-you/file/6859/
Acolo dai CLICK HERE

| mihayy124 a răspuns:

Ba da sunt si antivirus-uri bune(eset, avast) dar si f rele(bitdefender, etc)

| mihayy124 a răspuns:

Eu as merge pe eset. Are protectie maxima si f buna pentru COMPUTER, RETEA, WEB SI EMAIL, CONTROL PARENTAL.

| mihayy124 a răspuns:

Lasa-ma cu bitdefender ca de la acela am ajuns sa-mi reinstalez Windows-ul

| bzzzzz a răspuns:

Karsperski e cel mai un dar nu prea gasesti licenta e cel mai bun si avasta nu e bun de la el mi-am stricat pc.