| NLS a întrebat:

Vreo alternativa demna la
Edifier R2730DB 2.0 136W? (acelasi buget- aproximativ 220 euro, eventual si depasit, dar nu veniti cu monitoare de studio de 1000 euro)

In afara de Microlab de preferinta. Prietenii stiu de ce. Posesorii la fel.

2 răspunsuri:
| NLS explică:

Mersi, chestia e ca imi scapa numele sonore, de fapt nici nu exista.
Iar cele de acolo, nu le cunosc.

Insa nu caut asa ceva, daca la genul asta te referi. Am deja in Romania ceva asemanator, dar de 5 ori mai puternic + statie de amplificare 2x600W. Si in afara de volum, nu au nimic "bun". Observ ca astea de pe site sunt active, deci dispare statia, dar tot NU.

https://www.muziker.ro/soundking-fp208-1a-pair
************************************************************
Caut asa ceva, https://www.thomann.de/......dj_set.htm

pe la 150W-160W si sa nu depaseasca 300 euro, ceva ce rezista si dupa garantie (shame on you, Microlab)

| JackR a răspuns:

Arunca un ochi pe www.muziker.ro. O sa ai surpriza sa gasesti monitoare de studio bune, la preturi de bun simt!