| Anonymous989 a întrebat:

Vreu sa imi iau o placa ati readon hd 6450 +4 gb ram ddr3 si vreau sa stiu cum va merge daca am procesor amd atholn 64x2 dual core 5000+ de 2.59 ghz. Dati raspunsuri serioase va rog.

2 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Si eu am procesor ca al tau numai ca e 4600+ de 2, 41 ghz.As vrea sa-mi bag si eu 4 gb ram ca am doar 896 mb dar nu stiu daca suporta...Si apropo, daca ii bag ramii am sanse sa-mi mearga ceva jocuri mai tari cum ar fi cele aparute prin 2012?

| HwK94 a răspuns:

Cu asemenea sistem poti juca gta iv, nfs hot pursuit chiar si the run. funda=?