| AnonimulX1 a întrebat:

Salut!
Ziceți-mi și mie un cooler bun de gaming și un mouse la fel de bun.
Dau fundă sau ce-i aici, mersi

Răspuns Câştigător
| Diana1306 a răspuns:

Buna. Un mouse bun este putin mai scump. Eu una asa prefer sa imi iau. Unul mai scump decat unul ieftin care se strica repede. Acum cateva luni mi-am luat un mouse de pe acest site. https://www.gardianul.ro/pc/cel-mai-bun-mouse/ Produsele de aici sunt bune si au preturi accesibile. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| andreierdna91 a răspuns:

Legat de cooler nu te pot ajuta.
Legat de Mouse in schimb as putea sa-ti dau un singur sfat, nu-l cumpara doar dupa videoclipuri. Dupa ce ai pus ochii pe unul (eu as alege unul de la Logitech - orice peste 150 lei e bun la ei) mergi intr-un magazin fizic si pune mana pe el, sa te asiguri ca ti se potriveste, ca marime, greutate, curbura.