| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Ce mouse wireless de gaming recomandați? M-am gândit la Aqirys T.G.A, voi ce ziceți?
Dau Funda!

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Eu folosesc un Razer Basilisk X si sincer nu prea am de ce sa ma plag. Ma surprinde cat tine o bateria din aia normala, l-am luat de black friday si inca nu am schimbat-o.

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.emag.ro/......g,star-5/c
dupa nr de review-uri asta e cel mai tare:
https://www.emag.ro/......DH4V67MBM/

| Anonimulnegru explică (pentru Brizbriz):

La 50 de lei cred că este și bun...

| Brizbriz a răspuns (pentru Anonimulnegru):

In general, cand cumpar un produs, ma uit la review-uri
de foarte multa vreme nu ma mai uit la firma, mi-am luat mousu' lu' Peste de la Logitech 900lei si era prea mare pentru mana, imprecis, butoane in ambele parti si trebuia sa fii atent RAU sa nu apesi din greseala pe ele, etc.
sau am testat un razer la un prieten, cu fir... mouse MARE, super usor, deci precizia manca rahat, luminos de iti lua ochii si nu te concentrai la joc. etc.
de atunci review-uri si NUMAI review-uri