| Glvmdl a întrebat:

zilele trecute am pierdut telefonul, (galaxy mini 2) a fost gasit de o fetita, care nu a stiut sa il foloseasca, am sunat un prieten pentru ca eu nu aveam acces la internet atunci si mi l-a localizat, dar in acelasi timp l-a blocat, parintii copilei a sunat pe un numar din agenda sa il returneze, am luat telefonul, dar telefonul fusese resetat din fabrica, si nu mai are semnal! ce as putea sa ii fac? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Dar de ce sa se duca undeva cand poate sa il faca acasa? Cauta pe net soft pentru telefonul tau direct cu android 4.0. Si doar il instalezi. Crede-ma ca e chiar simplu.

| Glvmdl explică (pentru Razvanp69):

O sa incerc varianta aceasta cu resoftarea, Are cineva idee care e ultima versiune pentru mini 2? multumesc

| Sadicalex a răspuns:

As recomanda sa-l resoftezi, nu costa mai mult de 15 lei.