| shadOw99mario a întrebat:

Salutare 1) prind vreo oferta la NEXT-GEN de BF 2) cum a rams cu "defectele" de la xbox si 3) PS4 sau xOne pe TV doar HD (P.S stiu da ps4 e mai bun insa as dori sa prind si o oferta si nu m'ar deranja foarte tare daca va fi ps4 sau xbox. daca va fi la oferta si inca ceva ce spuneti de : http://gamestore.hu/xboxone/microsoft-xbox-one-500gb-mer evlemezzel-xboxone (si ONE DAY one editon ala e doar un titlu mai "pompos"nu? (stiu ca ps4 se va lansa pe 29 iar xONE pe 22. si la eMAG BF e pe 22noi? FUNDA (scuze pentru intrebarea lungaa)

1 răspuns:
| andrei201824 a răspuns:

PS4 nu e mai bun decat Xbox One! PS4 e fix la fel ca Xbox One ca grafica si Performanta iar PS4 Pro e fix la fel ca Xbox One S ca grafica si performanta. Xbox One X e oricum cea mai puternica consola dintre toate