| PlayTheGame a întrebat:

Salutare all, baietii am nevoie de o aplicatie care sa imi blocheze mesajele, pozele, contactele etc sa iti trebuiasca un cod anume ca sa accesezi diverse facilitati ale telefonului. Am un iphone 5s fara jailbrak, pe scut in appstore se gaseste asa ceva? si daca da cum se numeste?

Pe android sunt o gramada de aplicatii de genu' pentru noi nu exista?
De exemplu cineva imi cere telefonul sa stea pe net dar nu vreau sa imi citeasca sms-urile sau sa se uite la poze.

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Cauta applook

| PlayTheGame explică (pentru Dzeko7):

Detaliaza te rog happy