| CASTRAVETE112 a întrebat:

Salutare!
Am abonament/contract la UPC. Nu prea sunt multumit de firma asta. Ce alta firma ar fi mai buna raport preț/calitate, cel putin cu internetul.

7 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Salutare! Eu sunt pe Digi și de vreo 2 ani încoace sunt mulțumit de ei, și de internet și de televiziune.

Bula
| Bula a răspuns:

RCS-RDS (Digi).
Merge cel mai bine (cu fibra optica) pe internet, iar la TOATE serviciile bate concurenta, atat ca pret, cat si la calitatea serviciilor.

| RAY a răspuns:

Si eu am avut la ei am trait un cosmar, am trecut la DIGI, ieftin si bun https://www.digiromania.ro/servicii/internet

| Plato a răspuns:

Rds

| FlorinRKO a răspuns:

Digi este pe primul loc la ora actuală.
Singura problemă este cu semnalul telefonului mobil, în caz că ai abonament la ei, pentru că nu acoperă toate zonele

| CASTRAVETE112 explică (pentru FlorinRKO):

Doar la Tv si internet. La telefon raman la Orange

| FlorinRKO a răspuns (pentru CASTRAVETE112):

Am înțeles!
Baftă pe viitor!