| matrix100 a întrebat:

Doresc sa-mi pun termopane la un apartament cu 2 camere. Puteti sa-mi recomandati o firma care se ocupa cu fabricarea/montarea acestor geamuri? Sa fie un raport calitate/pret cat mai bun? Voi ce firma ati contactat pentru astfel de lucrari? Ati fost multumit? Multumesc anticipat pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cea mai buna la termopanele clasice este GEALAN si cu preturile cele mai ok fiindca sunt si producatori nu importatori ca restul deci automat preturi mai mici dar eu iti recomand termopane cu rama din lemn, sunt ceva mai scumpe dar merita fiecare banut in plus si in plus si arata superb!

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Hai ca esti tare.
cauta si tu si compara preturile.
cea mai performanta cica ar fi GEALAN.

| starmaker a răspuns:

Eu am pus cu FarEst. Geamuri bune, montajul a fost bun, dar difera de la echipa la echipa. Ofera garantie. Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrez in domeniu,daca vrei,trimite-mi cotele, aproximative, cum vrei deschiderile si de unde esti.Lucrez pe REHAU si Otto Richter.Iti voi comunica un pret.Garantia este de 5 ani.Numai bine.

| epurasu a răspuns:

Fratele meu! depinde tu in ce oras locuiesti! eu mi-am pus! ti-as spune firma dar poate tu esti la vreo 500km departare de mine! eventual reformuleaza intrebarea si spune localitatea! happy

| matrix100 explică (pentru epurasu):

Eu sunt din Bucuresti

| epurasu a răspuns (pentru matrix100):

OK- nu te pot ajuta distanta dintre noi este de peste 600 km

| spaikizz a răspuns:

Tatal meu se ocupa cu asa ceva. Daca te intereseaza da-mi mesaj sa-mi spui unde esti si voi vorbi cu el.