| MichaelSikdope a întrebat:

Am achiziționat azi o pereche de căști cu microfon încorporat. Ok, care e problema? Ei bine, le-am încercat la telefon, (menționez că au 2 mufe, una pentru sunet și una pentru microfon probabil, nu sunt experimentat ), și s-a auzit doar pe o cască. Am ajuns acasă, le-am încercat la calculator, și încă funcționează doar o cască, cea din dreapta. cea din stânga este într-un fel conectată la microfon. Dacă aveți nevoie de alte informații, lăsați un răspuns. mulțumesc

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Daca nu functioneaza bine mergi inapoi la magazin si ti le schimba.