| WW2K18 a întrebat:

Salutare, am conectat al doilea monitor la PC cu un cablu VGA si inca un cablu negru cu o mufa mai groasa care a venit in spatele monitorului apoi in priza, dar nu se vede nimic.Ce fac? Scrie no input signal...al doilea monitor e un Philips 170b, dau funda.

1 răspuns:
| Darkkcloud a răspuns:

Vezi din setarile monitorului sa dai sa se vada pe VGA(de ex si eu am 2 monitoare si apas pe in buton de pe monitor si imi aparae ce sa se vada (TV; HDMI1; HDMI2; VGA.)