| coexp817 a întrebat:

Salutare.
Am incarcat pe youtube cateva video editate de mine si deja am aproape 2 milioane de vizualizari.
Vreau sa mai incarc cateva video pe youtube, dar as vrea sa stiu cum pot castiga bani din vizualizarea videoclipurilor?
Aveti idee c-am cat costa in bani reali de exemplu 1 milion de vizualizari?
Mentionez ca videoclipurile imi apartin in totalitate, deci nu sunt luate din alta parte si puse pe net, unele sunt filmate de mine si editate.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Iuli_Catanescu_1977 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu cam cati bani ar putea inemna 1 milion de vizualizari, dar trebuie sa iti faci un cont de Adsense ca sa poti castiga bani. Care este canalul tau de youtube? Pari foarte faimos/faimoasa.