| 00Criss00 a întrebat:

Am instalat team speak 3. Toate bune si frumoase mi-a mers floarte bine fara probleme, aseara cand am intrat imi scrie asa: Trying to resolve hostname ts.gunfight.ro Trying to connect to server on ts.gunfight.ro Failed to connect to server..si nu imi merge, nu am facut si nu am modificat nimic, nici pe laptop nici pe PC nu merge si am schimbat si adresa si l-am dezinstalat si instalat iar si tot nimic...; care o fi problema? vreau neaparat sa intru.

Răspuns Câştigător
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

E posibil ca serverul sa fie inchis sau sa i se fi schimbat adresa