| Andr3y25 a întrebat:

Salutare. Am laptop Toshiba l750 si am placa video integrata de 1gb ( dar pentru jocuri foloseste doar 64 mb...) Si ma gandeam daca pot s-o schimb cu una dedicata. Deoarece am un procesor bunicel Intel i5- 2.4 ghz, 4 gb ram. hdd de 500 gb. Dar placa e groaznica. Sacadeaza chiar si cs-ul straight face

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Nu prea se poate schimba, laptopul nu e pc. Se poate doar la laptopurile care au fost prevazute din fabrica cu placi video dedicate, adica nu lipite de placa de baza.