| PinkyPu a întrebat:

Salutare.Am mai cautat laptopuri si am gasit un Notebook Acer Aspire 5252-142G25Mnk si mi se pare destul de convenabil raportul dintre pret si capacitate ca sa zic asa. Despre asta... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Nu-ti recomand Acer! Uite aici un laptop la 14 milioane:
http://www.emag.ro/......--pXX884ES
Are aceleasi lucru ca Acer, doar ca acesta este laptop HP, care sunt cu mult peste laptop-urile Acer.
Dar eu zic sa mai strangi 1-2 milioane ca sa-ti iei un laptop, cu un procesor care are 2 nuclee; ca la 14/15 milioane nu o sa gasesti ceva foarte bun. Va fi bun doar daca stai doar pe internet, si pe messenger, si atat. Atunci da, nu se merita sa dai mai mult de 14 milioane pe un laptop, daca stai doar pe internet, si pe chat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am un Notebook Acer Aspire 5252-142G25Mnk de la domo si chiar sunt multumit de el nu am reusit sa gasesc frivere pentru xp dar am renuntat si mi am pus windows 7 recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am Acer Aspire 5252-142G25Mnk si am o intrebare. Se poate schimba Procesorul la el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tot ce e posibil de ce sa nu se poata schimba?

| cookie_8788 a răspuns:

Eu am un laptop Notebook Acer Aspire 5252-142G25Mnk si am avut multe batai de cap cu el. mai bine cumparati altceva