| Mikezilla a întrebat:

Salutare,am nevoie de putin ajutor. Acum cateva zile mi-am cumparat Allview P5 Mini si nu stiu cum sa trimit o melodie prin bluetooth,am incercat sa tin apasat pe melodie pana apar optiunile dar la optiuni nu apare nimic legat de send sau Share... ceea ce la poze arata. Utilizatori de Allview, ajutor va rog. Cum pot sa trimit melodii prin bluetooth? Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Mikezilla explică (pentru horia2012):

Stiu cum sa ajung la el, sa caut sa setez dar nu stiu cum sa trimit melodii, nu au aceleasi setari ca pozele. Am intrat si eu pe site-ul lor la manuale, si nu ma ajuta cu nimic.

| horia2012 a răspuns (pentru Mikezilla):

Asta am gasit pe site-ul celor de la Allview:
http://allview.ro/shop/review/product/list/id/184/?limit=50
(Puteti trimite melodii utilizand aplicatia ES File Explorer, tinand apasat pe melodia dorita si apoi Share). Dar daca tie nu-ti apare Share, poate daca ai face si un reset general al telefonului, sau chiar update. Le poti scrie si raspund specialisti. Imi pare rau ca nu te-am putu ajuta mai mult.

| Mikezilla explică (pentru horia2012):

Multumesc pentru ajutor

| horia2012 a răspuns (pentru Mikezilla):

Cu placere.