| alin1988 a întrebat:

am cumparat recent un Nokia lumia 800 si cand vreau sa trimit poze,etc prin bluetooth nu-mi apare optiunea de share, ce sa fac ca habar nu am, si nici de pe alt telefon nu merge sa trimit, pe Nokia. multumesc funda

Răspuns Câştigător
| Cadar_Ioan_1998 a răspuns:

Nu poti pentru ca bluetooth-ul telefonului ii numa pentru accesorii gen casca bluetooth etc., multi patesc asa si la iPhone

3 răspunsuri:
| Eib_PaulGamble_1996 a răspuns:

Telefonul tau ii facut pentru net, bluetooth ii doar pentru gps, adica sa te conectezi cu el la un alt partener pentru ca gps sa iti afle pozitia

| alin1988 explică (pentru Eib_PaulGamble_1996):

Deci sa inteleg, pentru transfer de date, nu se poate

| Iuli4n a răspuns:

Nu poti pentru ca bluetooth-ul telefonului ii numa pentru accesorii gen casca bluetooth