| SsEcRetDOLL a întrebat:

Heyy! Am nevoie de putin ajutor... Am un Samsung Galaxy Mini si vreau sa partajez o melodie prin bluetooth, insa habar n-am cum. Am cautat peste tot butonul "Partajare" dar nu-l gasesc! Stie cineva unde se afla, sau ma ajuta sa trimit? Please, am o fundita si ar fi pacat sa o ia vantul. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| EdynSt a răspuns:

Apesi pe butonul meniu, in stanga butonului mare si iti apare o lista cu optiuni, si spune acolo "Partajare prin"
Apesi pe el si selectezi Bluetooth. Sper ca te-am ajutat.

| SsEcRetDOLL explică (pentru EdynSt):

Da, mersi, insa am incercat si acum si mai demult, daca dau click "Modul amestecare pen...", "Adaugare la lista de red...", "Setari", "Setare ca ton sonerie", "Stergere".
La "Samsung Galaxy Ace +" imi apare si partajare, da la asta nu sad
Merci ff. mult oricum! happy

| EdynSt a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Aici e o poza cu butonul de meniu :D