| stalinyo a întrebat:

Salutare, am nevoie de un mic ajutor ...http://prntscr.com/454nrb
de ce nu ma lasa sa sterg scrisul?
nu-mi pot da seama de ce...

3 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Depinde unde se afla fisierul daca este pe server inseamna ca ai doar permisiunea sa citesti fisierele daca este la tine pe calculator poate fi alte probleme.

| stalinyo explică (pentru SilverF8ith):

Acum o zi am putut sa sterg

| SilverF8ith a răspuns (pentru stalinyo):

Tot nu ajuta aceasta informatie... poate este alta diferenta de acum o zi si pana acuma? unde se afla fisierul? si cu ce editor incerci sa modifici scrisul? ai permisiunea de editare?