| catalynx a întrebat:

Salutare am nevoie de un script pentru prognoza meteo, as mai dori daca se poate ca scriptul sa permita utilizatorului alegerea localitatilor pe care il intereseaza. Va multumesc

2 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=166&lid=4108 arata in timp real si poti alege 10 localitati favorite. Funda?

| catalynx explică (pentru luky63):

Mersi dar mie imi trebuie un script, un cod sursa ca sa public acel widget la mine pe site