| anonim_4396 a întrebat:

Am o camera digitala Samsung U10, si as vrea sa stiu daca are autodeclansator,si daca da cum il setez, am incercat sa caut in setarile camerei dar nu am gasit nimic, insa vazusem eu un review la camera asta iar tipul de acolo spunea ca are autodeclansator si de aceea v-am pus aceasta intreabare.Multumesc!

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Tipul de acolo s-a referit la TIME LAPSE RECORDING, care este facilitatea camerei de a face fotografii la intervale prestabilite (până la 30 de secunde) pe care le transformă apoi într-un film.