| ThEdARkSkY16 a întrebat:

Vreau sa imi i-au Samsung S7, dar nu stiu ce sa fac. sa il cumpar sau nu?
am citit pe eMAG un review care spunea ca a avut o problema cu camera îi spunea "warning camera failed. chiar nu stiu ce sa fac. Spuneti-mi si mie. Fundă happy

Răspuns Câştigător
| jocker007 a răspuns:

Se mai intampla ca unele telefoane sa aiba defecte din fabricatie dar rar.In general nu cred ca vei avea probleme cu telefonul.

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Este mai ok sa-ti iei un One Plus 3 sau un Google Nexus pixel, cele mai noi telefoane. Dar merita si un S7 pentru ca are un procesor mai bun.

| Guiinnmortal a răspuns:

Se intampla foarte rar poti sa-l cumperi