| xXVladRoXx a întrebat:

Salutare. Am o camera video de supraveghere (loosafe) si am pus cardul SD in ea. Am 32GB de fisiere cu extensia.epv cum pot deschide acele fisiere sa pot vedea ce a filmat? Exista ceva program special?

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Camera are manual?

| SharpEagle a răspuns:

Mergi pe google play si instaleaza-ti aplicatia lor, cred ca e Sricam, sau ceva de genul. Incearca din aplicatie sa inregistrezi camera si cel mai probabil o sa poti vizualiza filmele din ea cu telefonul.
Extensia e una proprietara, ar fi bine sa poti seta camera sa salveze ca mp4 sau altceva mai standard.