| Bogdanovici24 a întrebat:

Salutare.Am o intrebare la care as dori un raspuns urgent.Pot sa ma joc cu tastatura pe o consola PS2 sau doar cu manete? Astept raspunsuri corecte cat mai repede posibil. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| owneriest a răspuns:

Desigur ca poti, majoritatea tastaturilor merg la ps2 daca au usb port, de asemenea trebuie sa te asiguri mai intii ca jocul dat suporta keyboard si trebuie sa modifici setarile pentru tastatura.
Funda?

| Bogdanovici24 explică (pentru owneriest):

Imi trebuie ceva adaptor sau bag direct tastatura in portul usb a consolei?

3 răspunsuri:
| cornelmarcu13 a răspuns:

Da, poti dar e mai usor cu maneta.