| balaurul12 a întrebat:

Salutare, am o mica problema, vreau sa ii fac un tablou iubitei cu niste poze dar problema este ca toate sunt pe verticala ...cum as putea sa le modific ca am nevoie de cateva si pe orizontala, sa zicem ca claritatea e bunicica...dar nu stiu cum sa le modific

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Dacă sunt pe verticală nu cred că le poți face pe orizontală, doar dacă te tai. Tai partea de jos a pozei și rămâne cea de sus.

| Cksihja a răspuns:

Folosești o poză de umplutură orizontală peste care pui pozele verticale.