| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni, imi dati cateva idei despre ce as putea sa ii fac cadou iubitei mele? Din pacate nu avem poze impreuna, asa ca pica ideea unei rame / tablou.
Eu m-am gandit la un ursulet alb, mai mare, de plus... deoarece am vazut ca nu are.
PS: Relatia noastra a implinit 2 luni

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O iei la o plimbare in padure si spui ca vrei sa-i arati puiul de urs. poate o sa-i placa de el, o sa-l ia in brate, ii da si un pupic?

| MNQ a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea este foarte serioasa!

| anonim_4396 explică (pentru MNQ):

Mai meneule? cu q in coada? ce iubita ma la doua luni? de abia santeti amici, dar nu asta e problema; cadoul tau trebuie sa semnifice, ceia ce simti pentru ea; simplu si cuprinzator.e relatia ta, nu poate nimeni de pe TPU sa-ti spuna cum sa te manifesti in ea.numa ai grija sa nu faci vreo greseala ca MO robotelul.La sfatuit foca sa-i duca iubitei ceva sugestiv.a doua zi mo avea ochiul vanat.ii dusese cadou o clanta.o floare si o invitatie in oras.un set de argint, lantisor si cercei? vezi tu.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti sa ii iei ce crezi tu, pentru ca gestul conteaza mai mult decat cadoul. Incearca sa iei ceva deosebit, si cat de cat scump.

| Me01 a răspuns:

Buna
Cred ca un ursulet mare si un trandafir e de ajuns pentru o relație de 2 luni, daca cumperi acum ceva mai scump mai valoros la un an de relație ce mai cumperi?happy
O zi buna

| Lykan a răspuns:

Orice ii oferi e bine daca te iubeste va aprecia gestul dar daca chiar vrei sa-i iei ceva special iai putea lua un lantisor dar idea e ca de obicei baiatul face astfel de cadouri asa ca e posibil sa aveti acelasi cadou mult noroc

| diana5 a răspuns:

Ideea cu ursulețul nu e una rea, însă eu îți sugerez să adaugi și un lănțișor, nu neapărat din aur sau argint, un lănțișor cu o floare, care să îl pui la gâtul ursulețului, apoi, la gâtul ei... Felicitări pentru cele două luni!

| Narcis0102 a răspuns:

Frate eu iti zic, de ce nu ii faci un tricou personalizat, cu niste versuri..Sau ai putea sa ii iei o bratara, un lantisor..Stii ce, conteaza gestul frate.

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

De ce nu incerci sa fi mai original? De exemplu scrie pe niste hartii " 35 de motive pentru care te plac/te ador / etc " si pe fiecare hartie scrii cate un motiv. Gasesti si pe net motive. apoi hartiile le impachetezi si le pui intr-o cutie sau in altceva. Bafta si la multi ani pentru iubbita ta