| campanario a întrebat:

Am o mica problemuta si apelez la voi, poate ma ajutati careva. Am un telefon Samsung.Si vreau sa transfer poze din el in calc, prin cablu USB. Problema e ca nu imi recunoste USB'ul! Zice ca nu e compatibil. Am instalat, Cd'ul acela care mi l-a dat cu telefonul.Acolo scrie clar ca`programele alea sunt compatibile cu Windows Vista. Si dupa ce am instalat de doua ori, si am tot dezinstalat programele, imi da exact aceeasi chestie ca si cand nu aveam instalat nici un program si doar am bagat cablul in calc. Unde am gresit, ce nu am facut bine? Tre sa fac ceva prin telefon? Sau prin calc, pentru ca nu imi dau sincer seama. Merci frumos pentru raspuns :*

2 răspunsuri:
| campanario explică:

Poi am card de memorie! Insa nu pot sa transfer poze cu el in calc, adica sa il scot sa il bag in calc, pentru ca, odata, o prietena de'a mea, a bagat cica gresit cardul in gaurica aia si l-a stricat! Si de aceea pot doar cu USB'ul. Multumesc pentru raspuns oricum :*

| Mirabela_6911 a răspuns:

AI card de memorie?
Daca da, scoate cardul si baga`l in MicroSd apoi in calculator.
Succes :*
Funda?puppy dog eyes
Sper ca te-am ajutat.