| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,
Am o multifunctionala HP 3180 si de ceva timp imi tot facea probleme in sensul ca fie imi printa o parte din foaia A4 fie nu mai printa deloc. Am crezut ca de vina este cerneala folosita pentru incarcarea cartusului negru si am cumparat unul nou. Surpriza! Tot nu printeaza. Stie cineva ce ar putea fi?
Multumesc anticipat cunoscatorilor.

2 răspunsuri:
| Julienne a răspuns:

Poti incerca sa o desfunzi cu ceva special care ti-l da odata cu tusul.happydaca nu, umbla pe la setarile foii
Sper sa reusesti!

| raulmarginean a răspuns:

1.post this on 3 different pages
2.press F8 3 times
3.log into CP
4.Press F5 8 times
5.you will recive the following:10 years free membership, any puffle you choose for free 1, 000, 000,000 free coins, any 10 item you choose from the treasure book trust me it works really try it