| Niku3 a întrebat:

am incarcat cartusul negru HP 901 de la o multifunctionala HP G510g si cand incerc sa printez ceva cu negru nu imi scrie nimic, iese foaia alba. I-am dat si curatare cartus, dar tot degeaba, aratandu-mi cartusul negru gol(desi l-am incarcat cu vreo 4 ml de cerneala, fiind prima data de cand am cumparat-o). Ar trebui sa resetez cartusul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci undeva cu cartusul si iti zice el daca mai merge sau nu