| Crunchie a întrebat:

Cand vreau sa intru pe net pe telefon imi zice Eroare:nu se poate gasi serverul sau eroare DNS. Ce trebuie sa fac ca sa mearga? sunt pe cosmote si am Nokia lumia 620

3 răspunsuri:
| lăngătinemereu a răspuns:

Așa îmi apare și mie momentan nu ai MGB daca se vede punctul înaintea nr de ex ".30 „ MGB înseamna ca nu ai MGB ar trebui sa fie scris așa " 50.30 „ da ar merge dar așa nu. Sper ca țiam fost de folos. FUNDA?

| Crunchie explică (pentru lăngătinemereu):

Am net nelimitat asa ca...

| lăngătinemereu a răspuns (pentru Crunchie):

Păi suna la 444 apasă 5 apoi 0 să vb cu Parteneri Orange. Dacă ești pe oare si vorbeste cu ei despre problema te vor ajuta ei.