| Rigbby a întrebat:

Salutare, am o problema, am o imprimanta Samsung SCX 4300, i-am sters driverele din greseala (nu mai am are cd) si nu stiu ce ar trebui sa fac, am nevoie de cineva care poate sa ma ajute pas cu pas pentru ca imprimanta nu e a mea, am cautat pe net multe tutoriale si forumuri dar nimic, va rog sau o sa am probleme

2 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Mai bine de pe site-ul oficial http://www.samsung.com/us/support/owners/product/SCX-4300/XAA

Daca nu reusesti, contacteaza-ma in privat, as putea sa rezolv aceasta problema