| Exo0o a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu HDD.
Cand deschid comp acel beculet rosu sta aprins, nu clipeste.
Imi merge ff greu pc, se blocheaza iar in boxe se aude un zgomot de genu ttTTTTRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.
Va rog ajutati-ma. Funda happy

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Poate ai hdd incarcat la maxim, adica nu mai spatiu pe el.mai sterge din programe, vezi daca mai ai loc in partitia c.incarca ccleaner, si curata-i hardul.bafta! sau google-norton power eraser-incarca-l-run-gata. poateai virusi.