| AlexIstratuca a întrebat:

Am o problema.Imi tot apare ceva in bara de ceva timp si nu stiu ce sa fac.Imi apare si dispare imediat. Daca sunt intr-un joc ma scoate in bara mereu.Am reusit sa vad imaginea icoanei si etste o rotita si cu un aparat foto ina stanga. Spunati-mi si mie va rog ce sa fac sa nu mai am problema acesta.Va multumesc foarte mult! Fundita daca functioneaza ce ati spus!

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Click dreapta pe taskbar, Task Manager. Se deschide o fereastra. Uita-te daca gasesti iconita de la ala. Daca da, click pe el apoi End Task de jos.
Daca nu e acolo da pe Processes si verifica ce e deschis si la User Name sa scrie System. Daca e ceva ce dupa nume poate fi acel program, click pe el si End Process de jos.

7 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Un program ce lucreaza ascuns. Ia verifica Remove Programs (din CP). Gaseste-l, vezi ce face, si daca vrei, sterge-l sau stopeaza-i activitatea.

| AlexIstratuca explică (pentru AlecsLexx):

Am facut cum ai zis, dar nu-l gasesc.Nu ii vad nici icoana si nu stiu cum se numeste

| AlecsLexx a răspuns (pentru AlexIstratuca):

Click dreapta pe taskbar, Task Manager. Se deschide o fereastra. Uita-te daca gasesti iconita de la ala. Daca da, click pe el apoi End Task de jos.
Daca nu e acolo da pe Processes si verifica ce e deschis si la User Name sa scrie System. Daca e ceva ce dupa nume poate fi acel program, click pe el si End Process de jos.

| Krueger a răspuns:

Ai mai rezolvat, daca da, zi-mi si mie te rog cum...ma confrunt cu aceeasi problema!

| AlexIstratuca explică:

Am facut cum ai zis, dar nu-l gasesc.Nu ii vad nici icoana si nu stiu cum se numeste sad

| Elvisss a răspuns:

Sa imi zici si mie te rog daca ai rezolvat problema asta, exact asa mi se intampla si mie, nu ii dau de cap deloc, iconita aia cu aparatu foto si face des la fiecare minut x(ma scoate din joc

| Elvisss a răspuns:

happy

| Criste_Cristian_1993 a răspuns:

Salut, ai rezolvat problema cu iconita aia?