| DreamHouseit a întrebat:

Salutare am o problema la placa audio sa va spun problema ": Nu mise auzea am instalat Realtek Ac/97 Am dat >Next-- Next--Am asteptat de sa instalat si la sfarsit imi aprea sa bivez 2 casute prima [please restar now computer) 2 ( no, restart computer) eu am dat la prima si cand am restartat pc am intrat din nou nu se auzea asta este problema mea cum pot remedia asta? FUnda + Vot = (-_-)

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Daca e un driver luat de pe internet, e posibil sa nu fie comatibil cu placa de sunet.
Daca e original ai o eroare in PC!
Foloseste Everest sau Aida si vezi cum se numeste placa de sunet is cauta pe sit-ul oficial al porducatorului si gasesti acolo driverele!
Bft