| IanchisAlex a întrebat:

Salut.
Am o problema cu pc-ul, nu mi se mai aude sunetul.
Am instalat si driverul de la placa audio am mers dar dupa ce l-am restartat nu a mai mers.
Am mai luat si alte drivere dar tot asa, a mers dupa ce l-am restartat nu a mai mers.
ziceti-mi pls cum sa rezolv.

1 răspuns:
| titi a răspuns:

Cauta in folderele programului de instalare update-ul KB88811 si il alegi in functie de sistemul de operare pe care il ai.Il instalezi si,daca nu merge dupa un restart, mai instalezi o data driverul placii de sunet. Daca nu ma insel, e in folderul WHQL.