| Bogdanache a întrebat:

Salutare, am o tableta careia nu ii mai merge touchscreen-ul.Asi putea sa leg cumva ecranul, sa mearga ca monitor secundar la un pc, sau sa fie monitor pentru raspberry pi?

Răspuns Câştigător
| DennisW a răspuns:

Ca monitor secundar la PC, nu. Monitor pentru Raspberry, posibil, dar cu un nivel de cunostinte mult prea ridicat pentru noi.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa-i dai resetare de fabrica.
Poate-si revine

Ca monitor nu prea o poti folosi, dar este posibil sa functioneze cu tastatura sau mouse auxiliar, conectat la USB.

| doctorulmanole a răspuns:

Da-i un pumn in spate si o sa mearga din nou