| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salutare, am o tableta de prin 2016 recent la ultimul update nu mai pot utiliza youtub ul pe motiv ca nu mai este combatibil, ce pot face? Exista vreo aplicatie sa pot intra pe Youtube iar sau nu stiu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa intri din Google, nu din aplicatie.

| NLS a răspuns:

Fie te uiti din browser,
Fie instalezi YouTube Vanced si va merge brici, in plus o sa ai si alte avantaje, cum ar fi ca poti asculta cu ecranul oprit, sau nu o sa te deranjeze reclamele (insa cel mai sigur e sa nu te conectezi cu contul de google, cel putin nu cu cel principal).

| CIaudiu a răspuns:

Te poti uita din browser.

| PRaPRa a răspuns:

Instaleaza F-Droid si ia de pe el aplicatia New Pipe.
Functioneaza ca Youtube Premium.

| balaur00 a răspuns:

Totusi are 8 ani tableta si trebuie sa stii ca toate aplicatiile si sistemul de operare se tot actualizeaza. Intre timp hardware-ul este depasit si nu mai poate sa duca actualizarile.

Daca ai de gand sa cumperi o tableta noua, ai aici un top pe 2022: https://gadgetize.ro/top-cele-mai-bune-tablete/