| R3aLZz a întrebat:

SALUTARE am o tableta evolio evotab duo hd,si acum cand o pun la incarcat se aprinde led-ul rosu, Dar dupa 2 secunde se stinge, dupa alte 2 secunde se aprinde iar, dupa alte 2 secunde iar se stinge si tot asa. vreau sa stiu daca chestia asta intra in garantie.

1 răspuns:
| Evolio a răspuns:

Este posibil ca tableta dumneavoastra sa aiba conectorul dezlipit. Pentru a stabili cauza exacta a defectarii produsului, acesta trebuie sa fie mai intai verificat. De aceea, este necesar sa prezentati dispozitivul la sediul nostru, Televoice Grup Srl, din strada Grigore Cobalcescu nr. 39, sector 1 Bucuresti.
Pentru mai multe informatii va stam la dispozitie la adresa suport@evolio.ro